Fabryka pięknego uśmiechu - Dentika - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Pruszków

Grodzisk

Jesteśmy wrażliwi na ból - Klinika Stomatologiczna Dentika, Warszawa
Umów się na wizytę przez internet

Ortodonta

Dobry, żeby nie powiedzieć najlepszy ortodonta, to taki, który poprzez lata praktyki nabył odpowiednie doświadczenie. Trzeba przecież mieć na uwadze to, że każdy wymagający korekcji zgryz jest inny, a każdy pacjent może inaczej reagować na podjęte działania. Mamy to szczęście, że w naszej klinice stomatologicznej pracują tacy ortodonci, których profesjonalizm jest niepodważalny, a problem każdego pacjenta jest rozpatrywany indywidualnie.

CZY ORTODONTA WYRÓWNA KAŻDY ZGRYZ?

Prostowanie zębów i ustawianie prawidłowego zgryzu to oczywiście proces złożony i dość długotrwały, ale współczesna ortodoncja daje gwarancję, że nawet najtrudniejszy problem zostanie rozwiązany. Jako klinika stomatologiczna stosujemy najwyższej jakości aparaty ortodontyczne, a wspomniani wcześniej ortodonci dają gwarancje sukcesu.

PO CO CI DOBRY ORTODONTA?

Na to pytanie odpowiesz z pewnością w ten sposób: „aby mieć ładny zgryz i równe zęby”. Ale to tylko część prawdy. Odpowiedni kształt zgryzu ułatwia również zachowanie właściwej higieny jamy ustnej, a przez to mniejsze jest ryzyko chorób zębów i dziąseł.

JAK DŁUGO TRWA WYRÓWNYWANIE ZGRYZU?

O tym jak długo powinno trwać poprawianie zgryzu decyduje ortodonta na podstawie indywidualnych postępów leczenia. Z reguły trwa to od 18 do 24 miesięcy. Co 3 – 4 tygodnie niezbędne są też wizyty w gabinecie ortodontycznym, aby dokonać korekcji ustawień aparatu.

Jeśli chcesz skorzystać z dobrodziejstwa ortodoncji zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Ortodonta: Warszawa, Pruszków, tel.: 22 758 80 43, Grodzisk, tel: 22 755 61 82.

Powrót
FACEBOOK