Fabryka pięknego uśmiechu - Dentika - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Pruszków

Grodzisk

Jesteśmy wrażliwi na ból - Klinika Stomatologiczna Dentika, Warszawa
Umów się na wizytę przez internet

Periodontologia

Choroby dziąseł i przyzębia są bardzo często powodem utraty zębów, często nawet zdrowych. Dlatego też bezwzględnie należy leczyć te przypadłości, aby nie było za późno.

CZY MASZ TAKIE OBJAWY?

Krwawiące dziąsła, obrzęk dziąseł lub ich ból? Obnażenia dolnej części zęba, która to część powinna być poniżej poziomu dziąsła? Rozchwiane, ruszające się zęby? Jeżeli któryś z tych objawów zaobserwowałeś u siebie koniecznie musisz rozpocząć leczenie. W przeciwnym razie możesz stracić zęby, a twój oddech nigdy nie będzie świeży, nawet jeśli będziesz stosował zasady higieny jamy ustnej.

CHOROBY DZIĄSEŁ I PRZYZĘBIA

Nasza klinika stomatologiczna zapewni Ci stosowne leczenie chorób przyzębia i dziąseł. Najpierw zdiagnozujemy problem, rozpoznamy przyczynę, rozpoczniemy terapię i zalecimy odpowiednie postępowanie, by nie dopuścić do nawrotu choroby. W zdecydowanej większości przypadłości dotyczące przyzębia i dziąseł są całkowicie do wyleczenia, ale czy tak się stanie zależy przed wszystkim od Ciebie.

Jeśli masz krwawiące, spuchnięte, obolałe dziąsła, zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Choroby dziąseł i przyzębia: Warszawa, Pruszków, tel.: 22 758 80 43, Grodzisk, tel: 22 755 61 82.

Powrót
FACEBOOK