Fabryka pięknego uśmiechu - Dentika - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Pruszków

Grodzisk

Jesteśmy wrażliwi na ból - Klinika Stomatologiczna Dentika, Warszawa
Umów się na wizytę przez internet

Protezy zębowe

Oferujemy Państwu nowoczesne protezy zębowe wykonane z bardzo trwałych materiałów, odpowiednio dopasowanych kolorystycznie oraz niezwykle wygodnych w codziennym użytkowaniu. Wykonywane w naszej klinice stomatologicznej porcelanowe korony, mosty i protezy szkieletowe cechują się najwyższą jakością i wyglądają jak naturalne zęby.

KORONY PORCELANOWE

Jedną z wielu metod uzupełnienia brakującego uzębienia są porcelanowe korony. Nie wnikając w szczegóły jest to sztuczny ząb, który spełnia cztery podstawowe funkcję. Po pierwsze korona porcelanowa wygląda jak prawdziwy ząb. Po drugie jej kolorystyka jest dopasowana do naturalnego koloru zębów. Po trzecie jest estetyczna, a po czwarte jest niezwykle wytrzymała. Takie korony można również montować na zębach martwych lub zniszczonych i brzydko wyglądających.

MOSTY

Inną formą protezy zębów jest most. Stosuje się go wtedy, gdy trzeba uzupełnić duże braki zębów, a jednocześnie zachować elegancki łuk uzębienia. Jak sama nazwa wskazuje „most” łączy dwa brzegi, a więc trzeba go zamontować na dwóch przeciwległych zębach, które należy oszlifować. Najważniejszy jest jednak końcowy efekt, którzy pacjenci korzystający z naszych usług oceniają jako rewelacyjny.

PROTEZY SZKIELETOWE

Jest to w pełni nieruchoma przymocowana zamkami lub klamrami proteza zębowa, która jak wszystkie nasze protezy jest wygodna w użytkowaniu, estetyczna i imitująca prawdziwe zęby w sposób perfekcyjny. Każda szkieletowa proteza jest tak dopasowana, aby nie stwarzała najmniejszego dyskomfortu dla pacjenta.

PROTEZY OSIADAJĄCE

Ta forma protez jest zanikająca ze względu na nieporównywalnie mniejszą trwałość niż w przypadku mostów, koron czy protez szkieletowych. Zaleca się ją przy całkowitym bezzębiu. Protezy osiadające mają jednak jedną podstawową zaletę. Ich cena jest stosunkowo niska w porównaniu do innych rozwiązań.

Jeśli chcesz mieć estetyczną protezę zębów, most, lub korony, zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Choroby dziąseł i przyzębia: Warszawa, Pruszków, tel.: 22 758 80 43, Grodzisk, tel: 22 755 61 82.

Powrót
FACEBOOK