Fabryka pięknego uśmiechu - Dentika - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Pruszków

Grodzisk

Jesteśmy wrażliwi na ból - Klinika Stomatologiczna Dentika, Warszawa
Umów się na wizytę przez internet

Stomatologia estetyczna

Piękne, równe i białe zęby są nie tylko estetyczną potrzebą i znakiem obecnych czasów, ale również w silny sposób oddziałują na psychikę człowieka oraz ułatwiają kontakty międzyludzkie. Z jednej strony właścicielowi takich zębów dodają pewności siebie i pozwalają na naturalny i niczym nieskrępowany śmiech. Z drugiej – inni ludzie patrzą na Ciebie z podziwem, a gdy ich zęby nie są zbyt ładne tracą pewność siebie przez co zyskujesz psychologiczną przewagę we wszelkich kontaktach począwszy od tych związanych z relacjami damsko-męskimi, a skończywszy na biznesowych.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Jak wybielić zęby? W tej dziedzinie mamy nie tylko doświadczenie, ale także sukcesy. Rozpromieniliśmy uśmiech tak wielu osób, że sami straciliśmy rachubę. Mamy bowiem sposób na białe zęby sprawdzony przez lata praktyki i udoskonalany najnowszymi odkryciami w dziedzinie stomatologii estetycznej. Likwidujemy wszelkie przebarwienia i ujednolicamy barwę zębów w sposób perfekcyjny.

LICÓWKI NA ZĘBY

Co zrobić, gdy masz nierówne zęby, a nazbyt duże szpary między nimi ostentacyjnie rzucają się w oczy? Doskonałym na to sposobem są porcelanowe licówki korygujące kształt nie tylko poszczególnych zębów, ale powodujący diametralną zmianę wizualną całego uzębienia tak w ułożeniu, jak i kolorystyce.

Jeśli pragniesz mieć piękny uśmiech zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Wybielanie zębów, licówki: Warszawa, Pruszków, tel.: 22 758 80 43, Grodzisk, tel: 22 755 61 82.

Powrót
FACEBOOK