Fabryka pięknego uśmiechu - Dentika - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Pruszków

Grodzisk

Jesteśmy wrażliwi na ból - Klinika Stomatologiczna Dentika, Warszawa
Umów się na wizytę przez internet

O nas

Jesteśmy zespołem stomatologów dla których najważniejszym dobrem jest pacjent. Nasze działania opieramy na trzech filarach jakimi są:

Uczciwość, profesjonalizm i pasja

Nigdy nie mówimy, że trzeba zrobić więcej, niż rzeczywiście trzeba zrobić. Pacjentów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, których jedynym zadaniem jest skorzystanie z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że pacjent niezadowolony z usługi nie poleci nas swoim znajomym, a i sam nie skorzysta więcej z naszych umiejętności. Dlatego używamy jedynie najlepszych i sprawdzonych materiałów stomatologicznych, wykorzystujemy niezawodny sprzęt, doskonalimy swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w sympozjach oraz zapoznajemy się z najnowszymi odkryciami i trendami w stomatologii zachowując jednocześnie to co jest stare, ale dobre. Dzięki temu działamy profesjonalnie i zgodnie ze sztuką oraz etyką zawodu.

Klinika Dentika zatrudnia tyko takich dentystów dla których stomatologia nie jest jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy. Są to ludzie działający z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Ta zasada pozwala nam zyskiwać coraz więcej usatysfakcjonowanych pacjentów, którzy reprezentują nasze wysiłki zdrowym i pięknym uśmiechem.

Zaufaj doświadczonym stomatologom. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Stomatolog: Warszawa, Pruszków, tel.: 22 758 80 43, Grodzisk, tel: 22 755 61 82.

 

Powrót
FACEBOOK