Fabryka pięknego uśmiechu - Dentika - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Pruszków

Grodzisk

Jesteśmy wrażliwi na ból - Klinika Stomatologiczna Dentika, Warszawa
Umów się na wizytę przez internet

Implanty

Można zaryzykować twierdzenie, że implanty zębów są cudem współczesnej stomatologii. To co wydaje się być nieodwracalne czyli usunięcie chorego zęba można skutecznie zamaskować sztucznym zębem, który do złudzenia przypomina ząb naturalny i spełnia takie samo zadanie.

BEZPIECZNE I SKUTECZNE

Nasza klinika stomatologiczna przetestowała implanty kilkunastu producentów i wybrała te, które w najwyższym stopniu zapewniają komfort pacjentowi podczas wszczepiania, jak i w życiu codziennym. Możemy się pochwalić 98-procentową skutecznością implantowania, a jest to wynikiem więcej niż bardzo dobrym. Co nie mniej ważne, zabiegi implantowania są bezpieczne i nie wywołują skutków ubocznych. Doświadczenie w tej dziedzinie stomatologii estetycznej pozwala nam również stwierdzić, że przy zachowaniu odpowiedniej higieny jamy ustnej raz wszczepiony implant będzie służył pacjentowi do końca życia.

JAK DŁUGO TRWA ZAKŁADANIE IMPLANTU?

Wszystko zależy od przyjętej metody. Do niedawna pełen proces trwał nawet pół roku. Obecnie jesteśmy w stanie wykonać taki zabieg w jeden dzień!

Jeśli chcesz wszczepić implanty zębowe zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Implanty: Warszawa, Pruszków, tel.: 22 758 80 43, Grodzisk, tel: 22 755 61 82.

Powrót
FACEBOOK