Fabryka pięknego uśmiechu - Dentika - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Pruszków

Grodzisk

Jesteśmy wrażliwi na ból - Klinika Stomatologiczna Dentika, Warszawa
Umów się na wizytę przez internet

Chirurgia stomatologiczna

W ekstremalnych sytuacjach chorób zębów i dziąseł do akcji musi wkroczyć chirurg szczękowy. Jest wiele powodów dla których zabieg chirurgiczny jest potrzebny. Najczęściej jest to konieczność wyrwania zęba, fachowo mówiąc ekstrakcja. Bywają jednak inne powody, gdy interwencja stomatologa chirurga jest nieodzowna.

KIEDY POTRZEBNA JEST CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA?

Wspomniane usuwanie zęba, jest zabiegiem standardowym. Czynimy to tak, aby zabieg był bezbolesny. Ból oczywiście może się pojawić, gdy przestanie działać znieczulenie, ale pracujący w naszej klinice chirurdzy stomatolodzy są fachowcami w swojej dziedzinie i nawet wyrywając zęba robią to tak, aby nie uszkodzić dziąsła. Chirurgia stomatologiczna potrzebna jest również, gdy należy leczyć powikłania ropni i zapaleń w obrębie szczęki lub żuchwy.

CHIRURGICZNE ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

Co człowiek, to inny problem. Na dziąsłach mogą pojawić się różnego rodzaju włókniaki i brodawki Specjalizujemy się w ich usuwaniu, a dbając o zdrowie naszych pacjentów każdy wycinek wysyłamy do badania histopatologicznego, aby wykluczyć podejrzenie rodzącego się nowotworu. Zdarza się również, że niezbędny jest zabieg odbudowujący kość w dziąśle. Tym także się zajmujemy mając na koncie wiele sukcesów w tym względzie.

Jeśli musisz skorzystać z usług stomatologa chirurga zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Stomatologia chirurgiczna: Warszawa, Pruszków, tel.: 22 758 80 43, Grodzisk, tel: 22 755 61 82.

Powrót
FACEBOOK